Sport

W dniu 14.12.2017 roku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Siatkowej Chłopców, które rozegrane zostały w hali sportowej OSiR w Kłobucku. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny: ZS Nr 1 w Kłobucku, ZS Nr 2 w Kłobucku, ZS Nr 3 w Kłobucku oraz ZS w Krzepicach.

W dniu 30.11.2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku odbyły się XII MISTRZOSTWA LZS W PIŁCE SIATKOWEJ JUNIOREK.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku
2. Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku
3. Zespół Szkół w Krzepicach
4. Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku

W rozegranych w hali kłobuckiego Ośrodka Sportu XVII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego znakomicie zaprezentowali się nasi pingpongiści.

W dniu 24 listopada 2017r odbył się finał Szkolnego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn i w pierwszej fazie zagrały po trzy drużyny w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Juniorów

9 października na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku rozegrane zostały Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Juniorów.

Sport 2017-08-10

W XV Ogólnopolskim Kłobuckim Biegu szlakiem Jana Długosza w kategorii szkół średnich 2 miejsce wywalczył Mikołaj Stępień, 3. Przemysław Kilan a 4. Karol Krysiak. W turnieju tenisa stołowego triumfowała wśród dziewcząt Iwona Kluba a w kategorii juniorów Karol Wydmuch przed Piotrem Napierajem i Mateuszem Drzyzgą. Wyniki te dobrze rokują przed zbliżającymi się ćwierćfinałami mistrzostw Śląska SZS w sztafetowych biegach przełajowych i tenisie stołowym.