Sport

Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Juniorów

9 października na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku rozegrane zostały Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Juniorów.

Sport 2017-08-10

W XV Ogólnopolskim Kłobuckim Biegu szlakiem Jana Długosza w kategorii szkół średnich 2 miejsce wywalczył Mikołaj Stępień, 3. Przemysław Kilan a 4. Karol Krysiak. W turnieju tenisa stołowego triumfowała wśród dziewcząt Iwona Kluba a w kategorii juniorów Karol Wydmuch przed Piotrem Napierajem i Mateuszem Drzyzgą. Wyniki te dobrze rokują przed zbliżającymi się ćwierćfinałami mistrzostw Śląska SZS w sztafetowych biegach przełajowych i tenisie stołowym.

Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 28 września 2017 roku na stadionie OSiR w Kłobucku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbyła się uroczysta gala podsumowująca zmagania szkół za 2016 / 2017 r. o tytuł najbardziej usportowionej szkoły powiatu kłobuckiego.
Nasze uczennice i nasi uczniowie dzielnie rywalizujący w lekkoatletyce, piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, halowej piłce nożnej i tenisie stołowym zwyciężyli we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych.

Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Dziewcząt
min_1Reprezentacja ZS nr1 w Kłobucku zajęła I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce nożnej dziewcząt, które odbyły się w dn. 24. kwietnia na boisku wielofunkcyjnym Orlik w Kłobucku. W zawodach rywalizowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu kłobuckiego. Drużyna naszej szkoły oprócz zwycięstwa zapewniła sobie również awans do kolejnego szczebla rozgrywek – zawodów rejonowych.
Wyniki:
ZS nr3 K-ck – ZS nr1 K-ck  0:1; ZS Krzepice – ZS nr2 K-ck  2:0; ZS nr3 K-ck – ZS Krzepice 0:1; ZS nr1 K-ck – ZS nr2 K-ck  3:0; ZS nr3 K-ck – ZS nr2 K-ck  4:0; ZS nr1 K-ck – ZS Krzepice  2:0.
Klasyfikacja mistrzostw:
ZS nr1 w Kłobucku  3 mecze 9 pkt. 6:0; ZS w Krzepicach  3 mecze 6 pkt. 3:2; ZS nr3 w Kłobucku  3 mecze 3 pkt. 4:2; ZS nr2 w Kłobucku  3 mecze 0 pkt. 0:9.
ZS nr1 w Kłobucku: Dominika Sitek, Monika Szczęsna (IIITF), Marcelina Konieczko (IITB), Adrianna Folwarska, Wiktoria Kopyto (IILO), Dwornik Paulina, Kozłowska Julia, Paurowicz Julia, Smolarz Katarzyna, Wysocka Emilia (ITŻ).

Opiekun: p.P. Borowski

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Juniorów
minW dniu 19.04.2017 na obiektach OSiR w Kłobucku rozegrane zostały Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Juniorów. Imprezę zorganizowali: Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku.
W turnieju wystąpiły cztery drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne powiatu kłobuckiego: Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku, Zespół Szkół Nr2 w Kłobucku, Zespół Szkół Nr3 w Kłobucku oraz Zespół Szkół w Krzepicach. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, mecze odbywały się w czasie 2x15 min.
Każda z drużyn otrzymała dyplom, puchar oraz sprzęt sportowy – piłki nożne. Nagrody dla uczestników wręczał: p.Krzysztof Nowak – członek zarządu powiatu kłobuckiego oraz p.Grzegorz Garbaciak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku.
Wyniki:
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Krzepice        2:1
ZS Nr1 Kłobuck – ZS Nr2 Kłobuck  1:4
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Nr1 Kłobuck  0:2
ZS Krzepice – ZS Nr2 Kłobuck        0:3
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Nr2 Kłobuck  1:1
ZS Krzepice – ZS Nr1 Kłobuck        0:2