W rozegranych dziś w hali sportowej naszej szkoły Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych zwyciężyła reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku!

Drugie miejsce zajął Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku a trzecie Zespół Szkół w Krzepicach. Zwycięską drużynę reprezentowali: Krawczyński Krzysztof, Krugiełka Jakub, Kurzacz Krystian, Banasik Bartłomiej, Bednarski Dariusz, Grygiel Mateusz, Kiepura Bartosz, Kilan Łukasz, Poch Mateusz, Borkowski Tobiasz, Swatek Marcel, Idasz Bartosz.
W rozegranym równocześnie turnieju dziewcząt nasze piłkarki zajęły III miejsce, II miejsce zdobył ZS nr 3 w Kłobucku a zwyciężył ZS w Krzepicach.
W drużynie dziewcząt ZS nr 1 w Kłobucku wystąpiły: Gabrysiak Nikola, Krok Amelia, Olszewska Michalina, Paturej Nadia, Pawełczak Maja, Pietrzak Kinga, Strózik Dominika, Szymaczek Dagmara, Wojtal Emilia, Wojtyra Kamila, Wręczycka Dominika.
Gratulacje dla zwycięzców dzisiejszych zawodów!