Klasy mundurowe

Jak pracuje oficer prasowy Policji dowiedzieli się nasi uczniowie z klas II mundurowych na zajęciach programowych w KPP w Kłobucku w dniu 16.01.2018 r.

II Orszak Trzech Króli w Kłobucku uświetniło "Poselstwo z Zagórza". Nasi uczniowie z klas mundurowych pod opieką nauczycieli podobnie jak w ubiegłym roku włączyli się w działania logistyczne i zabezpieczające imprezę.

11 grudnia 2017 r. uczniowie klasy III LO o profilu policyjnym uczestniczyli w Dniu Prawnika zorganizowanym przez Koło Naukowe Myśli Administracyjno-Prawnej oraz Poradnię Prawa Administracyjnego działające przy Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

07.12.2017r. policjanci z KPP w Kłobucku przeprowadzili zajęcia programowe dla uczniów klas pierwszych realizujących rozszerzenie mundurowe.

Tematem zajęć była specyfika pracy tzw. "drogówki" oraz propagowanie kampanii - "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie".

Nasi uczniowie działający w strukturach MSRD mimo niesprzyjającej aury wykazali się dużym profesjonalizmem kierując ruchem i zabezpieczając miejsca parkingowe 04.12.2017 r. podczas uroczystego podsumowanie projektu “Europa, Rozwój, Mechanika”.

29 listopada 2017 r. w auli Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku odbyła się XXIX Sesja Rady Powiatu Kłobuckiego. Uczniowie klas mundurowych działający w strukturach MSRD zabezpieczali logistycznie imprezę, przekazywali niezbędne informacje uczestnikom spotkania, kierowali ruchem i zabezpieczali miejsca parkingowe. Akcję koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak