21 czerwca 2023r. w Dankowicach, odbył się finał programu edukacyjno – informacyjnego „#włączmyślenie – bezpieczna sieć!”.

Organizatorem wydarzenia była Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku i partnerzy programu. W wydarzeniu brali udział nasi uczniowie z klas mundurowych , wspierani przez p. Anitę Ziomko-Nowak i p. Michała Kalke. Podjęte działania miały na celu wielopokoleniową aktywizację i edukację społeczności powiatu kłobuckiego w zakresie zapobiegania aspołecznym zachowaniom i zagrożeniom w cyberprzestrzeni. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych naszego powiatu, Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie oraz uczniowie i nauczyciele z placówek oświatowych zaangażowanych w realizację projektu. Całości dopełniła słoneczna pogoda i liczne atrakcje. Nasi uczniowie znaleźli czas na odwiedzenie stoiska promocyjnego wystawione przez KPP w Kłobucku i pokaz pracy psa policyjnego.