Sport
- Szczegóły
W Mistrzostwach Rejonu Częstochowskiego SZS szkół średnich w tenisie stołowym, rozegranych w Kłobucku 10 października 2024 r. zwyciężyli Łukasz i Mateusz Wydmuch z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku oraz Magdalena Rakowska, Lena Obońska i Natalia Żakowska z ZSTiO im. Żeromskiego w Częstochowie.
- Szczegóły
21 września 2024 r. w Parzymiechach Nasi Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej w III Mistrzostwach w Crossie Rowerowym Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.
- Szczegóły
06 września odbył się pierwszy trening rowerowy. Zawody Crosu Rowerowego już 21 września w Parzymiechach. Trzymajcie Kciuki. Team rowerowy Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku rośnie w siłę!
- Szczegóły
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na turniej tenisa stołowego 18 czerwca. W mijającym sezonie nasza szkoła była organizatorem mistrzostw powiatu, rejonu częstochowskiego i półfinału mistrzostw Śląska SZS. W nowym sezonie będziemy kontynuować mistrzostwa szkół, zainaugurujemy Grand Prix powiatu kłobuckiego oraz inne przedsięwzięcia tenisowe.
- Szczegóły
Uczniowie naszej szkoły realizujący się w różnych dziedzinach sportowych zostali wyróżnieni przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku za znaczące osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym na szczeblu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim.
- Szczegóły
Bracia Wydmuch z klasy 1 LO nie zwalniają tempa, w miniony weekend ponownie znaleźli się w 3 najlepszych drużyn Juniorów w tenisie stołowym.
- Szczegóły
17 drużyn piłkarskich a w nich łącznie 120 uczniów reprezentujących 32 klasy wzięło udział w minionym tygodniu w Mistrzostwach Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku w Halowej Piłce Nożnej 2024.
- Szczegóły
W rozegranych dziś w hali sportowej naszej szkoły Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych zwyciężyła reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku!
- Szczegóły
W Mistrzostwach Rejonu Częstochowskiego SZS w tenisie stołowym szkół podstawowych IMS (2010-2009) rozegranych 19 marca 2024 r. w hali sportowej powiatu kłobuckiego, zwyciężyły dziewczęta SP 1 w Kłobucku oraz chłopcy SP w Dąbrowie Zielonej, awansując do PółfinałumŚląskiego. Wicemistrzostwo wywalczyły dziewczęta SP Złochowice oraz chłopcy SP Opatów.
Startowało łącznie 12 drużyn szkolnych, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.
- Szczegóły
W dniu 20 lutego 2024 roku odbył się finałowy turniej Mistrzostw Szkoły w Koszykówce chłopców.
- Szczegóły
W dniu 16 stycznia 2024 roku odbył się Turniej Koszykówki chłopców klas pierwszych. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.
- Szczegóły
Piłkarskie pasje dziewczyn spowodowały, że sześć szkolnych drużyn rywalizowało 4 grudnia 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku podczas Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora, który wspólnie zorganizowała szkoła i Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe.









