logo SZ NR 1 w Kłobucku

W maju zapraszamy na Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku Jacka Rudzkiego

Od września do ferii zimowych już część klas pierwszych zrealizowała naukę i doskonalenie pływania w ramach wychowania fizycznego pod okiem nauczycieli G. Garbaciaka, M. Nicia i M. Kalke.

Po feriach możliwość pływania będą miały możliwość pozostałe klasy pierwsze prowadzone przez M. Kalke, P. Borowskiego i G. Garbaciaka. Szczególny nacisk kładziemy na uczestnictwo w zajęciach na pływalni klasy mundurowe. Pandemia pokrzyżowała wiele planów, udziału w zawodach pływackich czy w zawodach sportowo-obronnych. Zawody pod patronatem Dyrektora mają na celu eliminację do Mistrzostw Rejonu częstochowskiego LZS oraz Mistrzostw Śląska.

Młodzież rywalizować będzie w dwoch kategoriach osobno dla kobiet i mężczyzn w klasach I Open oraz w klasach II-IV Open. Teraz gdy mamy do dyspozycji halę sportową z prawdziwego zdarzenia i możliwość treningu na pływalni przy naszej szkole, mocniej ożyły ambicje medalowe na starty w licealiadach pływackich jak w Dąbrowie Górniczej czy w zawodach sportowo-obronnych w Krakowie jak w latach ubiegłych. Redagował: Michał Kalke i Grzegorz Garbaciak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr