Zawody sportowe-Biegi Przełajowe
max29 września 2015r. na stadionie OSiR w Kłobucku odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła zajęła II. miejsce w kategorii dziewcząt i III. w kategorii chłopców. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców triumfowała szkoła ZSNr 3 w Kłobucku. Dziewczęta reprezentowały: Alicja Jeziorska, Patrycja Piekarska, Magdalena Kulej, Marcelina Konieczko, Ada Folwarska, Martyna Konieczna i Roksana Korona. Chłopców reprezentowali: Sebastian Turek, Patryk Biernacki, Bartosz Luto, Tomasz Napieraj, Bartek Stefański, Piotr Kulej, Mateusz Kula i Dariusz Sołtysiak. W drużynie dziewcząt najlepszą okazała się debiutująca w biegach uczennica IIILO2 Magdalena Kulej, a wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Patryk Biernacki, uczeń klasy ITP.
SERDECZNIE GRATULUJEMY UDZIAŁU W ZAWODACH!!!
Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Dorota Szymczyńska, p. Mariusz Nicia i p. Michał Kalke. Do zawodów młodzież przygotowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.
Wyniki:
Dziewczęta: Im ZSNr3 Kłobuck, IIm ZSNr1 Kłobuck , IIIm ZS Krzepice
Chłopcy: Im ZSNr3 Kłobuck, IIm ZS Krzepice, IIIm ZSNr1 Kłobuck, IVm ZSnr2 Kłobuck

Do wiadomości podał: p. M. Kalke