Wyniki szkolnych zawodów Armwresting 2010
{slimbox single images/stories/news_2010_11/50/uczestnicy.jpg, images/stories/news_2010_11/50/min.jpg, Uczestnicy zawodów Armwrestling 2010 w ZS Nr 1 w Kłobucku; images/stories/news_2010_11/50/powyzej_75.jpg, images/stories/news_2010_11/50/min.jpg, Walka w kategorii powyżej 75 kg; images/stories/news_2010_11/50/dekoracja.jpg, images/stories/news_2010_11/50/min.jpg, Dyrektor Anna Nowicka dekoruje zwycięzców; images/stories/news_2010_11/50/medal.jpg, images/stories/news_2010_11/50/min.jpg, Medal dla najlepszych}
Wyniki OPEN: 1)Kilan Przemysław, 2)Wilkowiecki Szymon, 3)Wręczycki Paweł, 4) Matyszczak Paweł
Wyniki kat. poniżej 75 kg:1)Wilkowiecki Szymon, 2)Noga Szymon, 3)Matyszczak Paweł, 4)Pasak Adam, 5)Grzeliński Janusz, 6)Kilan Jarosław
Wyniki kat powyżej 75 kg: 1)Kilan Przemysław, 2)Rokosa Paweł, 3)Wręczycki Paweł, 4)Chobot Radosław.

W tym roku również nie odbyło się bez niespodzianek...Kategorię poniżej 75 kg wygrał ważący 60 kg Wilkowiecki Szymon - uczący się jeszcze w Gimnazjum Zawady, ale już teraz zapowiedział, że będzie uczęszczał do naszej szkoły. Druga niespodzianka to fakt, iż najsilniejszym uczniem naszej szkoły w kategorii poniżej 75 kg, okazał się uczeń ważący 67 kg Noga Szymon - uczeń klasy I LOe2. Uczeń startując po raz pierwszy w takiego typu zawodach wygrał między innymi z byłym mistrzem szkoły w tej kategorii Adamem Pasakiem (63 kg), czy również wysoko kwalifikującym się zawodnikiem Pawłem Matyszczakiem (74 kg). Z przyczyn technicznych (brak wymaganego stroju sportowego) nie został dopuszczony do zawodów również gimnazjalista, który również swoje losy chce podzielić z naszą szkołą Michał Adamik, który poza zawodami dał się poznać jako silny, bardzo dynamiczny zawodnik armwrestlingu. Jedynie w kategorii powyżej 75 kg nie było większych niespodzianek. Walka odbyła się pomiędzy dobrze znającymi się już starującymi, a najsilniejszym zawodnikiem okazał się znów ważący 86 kg Kilan Przemysław.

Jako organizator pragnę podziękować Burmistrzowi Kłobucka za kolejny już puchar w kategorii open oraz Przewodniczącemu Powiatowego Zrzeszenia LZS Kłobuck Grzegorzowi Garbaciakowi za pomoc w zorganizowaniu, przeprowadzeniu zawodów i medale w kategoriach poniżej i powyżej 75 kg. Dziękuję Pani Dyrektor Annie Nowickiej za udostępnienie sali oraz wręczenie medali i pucharu Burmistrza, który nie mógł dotrzeć na nasze zawody, ze względu na obowiązki służbowe. Pragnę również podziękować sędziemu zawodów panu Kilanowi, za udostępnienie stołu do siłowania i profesjonalne sędziowanie.
Najbardziej jednak pragnę podziękować samym startującym zawodnikom, którzy pomimo że nie zajęli czołowych miejsc, to podjęli wyzwanie biorąc udział w zawodach, za co należy im się największy szacunek, a byli to: Krystian Kurzacz, Niezgoda Paweł, Augustynowicz Patryk, Kasprzak Kamil, Pawłowski Dominik, Szulc Paweł, Bartosik Łukasz, Sebastian Soboniak, Kamil Izydorczyk, Wiktor Czajka, Paweł Stępień, Janusz Strzelczyk, Jakub Rokosa.

Do wiadomości podał - Michał Kalke