Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   
Zawody Lekkoatletyczne
min_2min13 maja w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły I. miejsce. Wśród chłopców pomimo zdobyciu największej liczby medali i pierwszych miejsc, w klasyfikacji generalnej chłopcy uplasowali się na II. miejscu. Na wyróżnienie zasługują wszyscy startujący. Nauczyciele wychowania fizycznego szczególnie chcą podziękować startującym w zawodach naszym tegorocznym maturzystom!

Do wiadomości podał p. M. Kalke

 
Dziewczyny I. w turnieju…
minW kwietniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w piłce nożnej dziewcząt na "ORLIKu" w Krzepicach. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: gospodarze turnieju - Zespół Szkół z Krzepic, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku oraz Zespół Szkół nr 3 z Kłobucka. W pierwszym meczu nasza drużyna zagrała z gospodarzem turnieju drużyną Zespołu Szkół z Krzepic wygrywając, po bramce Andżeliki Pawlicy, 1:0. W drugim spotkaniu z drużyną Zespołu Szkół nr 3 z Kłobucka nasze zawodniczki wygrały 1:0, a na listę strzelców kolejny raz wpisała się Andżelika Pawlica. Dzięki dwóm wygranym nasze dziewczyny zajęły I miejsce w turnieju. Gratulujemy!
Skład drużyny: Marcelina Konieczko, Wiktoria Kopyto, Ada Folwarska, Dominika Sitek, Monika Szczęsna, Karolina Surdyk, Andżelika Pawlica, Aleksandra Soluch, Magdalena Korczak. Opiekunami byli Michał Szczypior i Wojciech Grzybowski.

Do wiadomości podał p. M. Szczypior

 
BIEGALI NA BIEGU PIASTÓW W JAKUSZYCACH
min_1W dniach 03–06.03.2016 roku w Jakuszycach koło Szklarskiej Poręby, odbywał się 40. jubileuszowy Bieg Piastów, jedna z największych masowych imprez narciarstwa biegowego w Polsce i na świecie. Od wielu lat, bieg ten zaliczany jest do światowych biegów długodystansowych „Wordlopped” jako edycja Pucharu Świata oraz Indywidualne Mistrzostwa Polski. W tym roku w Biegu Piastów wzięło udział około 5500 narciarzy z całego świata, którzy od piątku do niedzieli rywalizowali na różnych dystansach. W piątek odbywał się bieg na 12,5km i 25km techniką klasyczną, w sobotę biegi na dystansie 54km techniką klasyczną. W niedzielę narciarze rywalizowali na dystansach 28km techniką dowolną oraz 9km techniką klasyczną. Tradycyjnie w Biegu Piastów już po raz dwudziesty udział wzięła grupa 10 uczniów, 3 absolwentów oraz 2 nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, którzy rywalizowali na trasie 12,5 km oraz 28km.
W Biegu Piastów naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Morawski, Mateusz Kamiński, Bartosz Kilan, Konrad Białek z klasy ITI, Tomasz Napieraj IIILO, Łukasz Grzybowski ITP, Hamara Michał, Radosław Wilk, Marta Michalska IIIK, Ewa Dulak IVTŻ. Opiekunami grupy szkolnej oraz organizatorami wyjazdu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Witold Morawski i Mariusz Nicia.

Do wiadomości podał:p.W. Morawski

 
Zaroszenie na ARMWRESTLING
min_arm22 grudnia o godzina 10.00, w dużej sali gimnastycznej, w naszej szkole odbędą się już kolejne zawody w ARMWRESTLINGu o Puchar Burmistrza Kłobucka. Wspierać nas będą Gmina Kłobuck oraz OSiR Kłobuck.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w załączniku dołączonym do artykułu oraz u nauczycieli: p. M. Kalke oraz p. G. Garbaciaka - załącznik tutaj.
 
Zaproszenie na zawody dla chwytaczy!
minOrganizatorzy, p. Michał Kalke oraz p. Grzegorz Garbaciak, zapraszają wszystkich uczniów, którzy chcą wystąpić w IV już zawodach w grapplingu ZS Nr 1 Kłobuck o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku. Zawody odbędą się 7. grudnia 2015 r. o godzinie 10.00.
Już kolejny rok możemy liczyć na wsparcie Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku (puchary), LZS Kłobuck (medale) i Fitness Klub COLOSEUM w Kłobucku (karnety wejściowych) - jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pojedynki będą sędziować zawodnicy MMA, a w kategorii OPEN będą mogli wziąć udział również nasi absolwenci.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz