Aktualności

Trzy nowoczesne pracownie - obrabiarek CNC, programowania obrabiarek CNC i projektowania 2D i 3D uroczyście otwarto w dniu 17.11.2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Pracownie na miarę XXI wieku są efektem realizowania przez naszą szkołę projektu „Wzmocnienie potencjału edukacyjnego Powiatu Kłobuckiego, poprzez modernizację kompleksu pracowni CNC w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku”. Głównym beneficjentem i instytucją nadzorującą projekt jest Starostwo Powiatowe w Kłobucku. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Więcej zdjęć na naszym pfrofilu FB

Galeria 2

Galeria 3

Galeria 4

Podziękowanie dla Henryka Kiepury za współudział w realizacji prrojektu "Wzmocnienie potencjału edukacyjnego Powiatu Kłobuckiego poprzez modernizację kompleksu pracowni CNC w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku"

W dniach 10 – 12 listopada 2017 roku odbyły się uroczystości związane z obchodami 99 Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

W ramach akcji charytatywnej „Szkoło Pomóż i Ty” w dniach od 30 października do 03 listopada  2017  roku, w Naszej Szkole przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Szymon Balcerzak, Luiza Radajewska, Dominika Makles, Dominik Gloc, Dominik Wilk z kl. I LO, rozprowadzały cegiełki - pomoce dydaktyczne   (jedna cegiełka – 2 zł).

W dniu 9.11.2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku 18 uczniów klas technikum żywienia (II, III i IV) wzięło udział w etapie szkolnym Olimpiady. Tematyką wiodącą tegorocznej edycji są "Owoce i warzywa - przetwórstwo i rola w żywieniu".

W dniu 10.11.2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość przygotowała klasa II TE pod kierunkiem Pani Kamili Strzeszyny.

Więcej zdjęć i filmów na naszym profilu FB