Zbieramy stare klucze dla "Budzika"
min_1Nasza szkoła włączyła się w akcję: Stare Klucze dla "Budzika". Każdy z nas może pomóc Fundacji Ewy Błaszczyk "A kogo?" obudzić kolejne dzieci. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy, że przyniesiesz niepotrzebne klucze zalegające szuflady i wrzucisz je do pudełka postawionego przy szatni. I to wszystko? Dokładnie tak. Klucze będziemy zbierać do 22 stycznia 2016r.. Potem zostaną one przekazane do Gimnazjum w Kłobucku, które jest koordynatorem akcji w powiecie kłobuckim, a następnie pomysłodawcy tej inicjatywy p. Janowi Łaczmańskiemu z Częstochowy. Klucze zostaną zezłomowane a pozyskane środki finansowe przekazane na rzecz podopiecznych fundacji "Budzik". Powiedz o akcji rodzinie, znajomym, sąsiadom. Ogólnopolskim ambasadorem akcji KLUCZYK jest aktor Artur Barciś.

Do wiadomości podała p. Beata Pluta