Sukcesy naszych uczennic
minW listopadzie uczennice naszej szkoły brały udział w trzech ogólnopolskich olimpiadach w I etapie.
W ogólnopolskiej Olimpiadzie Policyjnej zorganizowanej przez WSP w Szczytnie brały udział dwie uczennice - Waleszczyńska Marta IIILOe1 i Kasprzyca Daria IIILOe2. Uczennice zakwalifikowały się do II etapu pisząc prace na wybrane tematy. Opiekę nad uczennicami sprawowała p. A. Ziomko-Nowak i p. W. Wilk.
Kolejna olimpiada to Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym, w której uczestniczyło 7 uczniów. Jedna z uczennic Wilkowiecka Aleksandra IIILOe1 przeszła do II etapu olimpiady. Uczniów przygotowywała p. W. Wilk.
Następne zmagania odbyły się w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Europie "My w Europie". W konkursie brały udział uczennice ILO–Bujak Karolina i Mrowiec Aleksandra. Uczennice pisały eseje poświęcone tematyce unijnej. Prace obu uczennic zakwalifikowane zostały do II etapu. Do konkursu uczennice przygotowywały się pod kierunkiem opiekunów Klubu Europejskiego – p. W. Wilk, M. Trzepizur, A. Kasprzak.
Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach w II etapach, które odbędą się w styczniu.

Do wiadomości podała p. W. Wilk.