„ZAMONIT” zaprasza
min2min_zhpMasz dość dotychczasowej monotonii w swoim życiu? A może szukasz nowych wrażeń? Chciałbyś poznać nowych, ciekawych ludzi, fajnie spędzić wolny czas? Przyjdź na zbiórkę 1 Kłobuckiej  Drużyny Wędrowniczej „ZAMONIT”  działającej w naszej szkole.  Już od września prowadzimy nabór do drużyny. Wszystkich gorąco zachęcamy do przybycia i jak najliczniejszego udziału w zbiórkach. Na najbliższe spotkanie zapraszamy  7 października b.r. o&nbps;godz. 8.00 do biblioteki szkolnej. Inauguracja roku harcerskiego 2013/14 nastąpi podczas Rajdu w dn. 19 października b.r. w Borze Zajacińskim. Osoby zainteresowane udziałem w rajdzie  i wstąpieniem do drużyny serdecznie  zapraszamy. Informacji udziela mgr Beata Pluta.