Nabór do projektu „Sztuka życia”
sztuka_zyciaW związku z nasilającym się w Polsce zjawiskiem uzależnień wśród dzieci i młodzieży, parafia NMP Rózańcowej w Myszkowie we współpracy z Funduszem Inicjatyw Obywatelskich proponuje projekt „Sztuka życia”, czyli działania profilaktyczne przez TEATR. Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Składa się z następujących działań:

-bezpłatny wyjazd integracyjny w terminach 10-21.07.12 lub 22.07-2.08.12,

-warsztaty teatralne,

-warsztaty socjoterapeutyczne,

-prelekcje dla młodzieży dotyczące uzależnień.

Rekrutacja do projektu odbędzie się 20.06.2012 r. od godz. 9.00, przy ul. Królowej Jadwigi w Myszkowie. Na przesłuchania można przygotować krótki wiersz, prozę lub inne walory swojej twórczej postawy. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji objęte zostaną realizacją projektu, który trwał będzie do 30 listopada 2012 roku. Zakwalifikowane osoby nie będą ponosiły żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w projekcie z wyjątkiem dojazdu do miejsca przesłuchań. Więcej informacji na stronie www.sanktuarium-mrzyglod.pl lub www.misjeczest.pl.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest u pedagogów szkolnych.