Wystąpienia publiczne - jak przeżyć od a do z?
min_2Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. W trakcie spotkania instruowano uczniów o kwestiach: sztuki autoprezentacji, przemówień publicznych oraz czynników mających wpływ na publiczne debaty. Uczniowie zgłębili również wiedzę z zakresu historii komunikacji. Poznali jakie elementy są ważne w czasie przemowy, jakie istnieją formy wystąpień, a nade wszystko jak w tych okolicznościach radzić sobie ze stresem. Młodzież miała również możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia proponowanymi przez Wyższą Szkołę Bankową.
Na zakończenie spotkania spośród wszystkich uczestników warsztatów wylosowano nagrodę w postaci bonu do „Empik’u”. Szczęśliwą zwyciężczynią została uczennica klasy IILO Klaudia Dyga.

Do wiadomości podała p. A. Luberda-Sztyk