Pola Nadziei…
minW odpowiedzi na prośbę Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej w dniach od 22-30 września uczniowie Samorządu Szkolnego – Łucja Konieczna, Martyna Kiełbik, Marcin Freus, Artur Stefański, Dominik Wilk z klasy ILO pod opieką p.Bernardyny Leszczyńskiej i p.Agnieszki Nowickiej wzięli udział w społecznej kampanii na rzecz osób chorych na raka "Pola Nadziei". W ramach akcji Stowarzyszenie rozprowadziło cebulki żonkili. Sadzenie żonkili odbyło się przed szkoła. Jest to nasza wieloletnia tradycja a teren przed szkołą rozkwitnie na żółto wiosną za sprawą klasy IIILO, która własnoręcznie posadziła żonkile. Cały dochód został przeznaczony na wsparcie działalności Hospicjum Domowego w Kłobucku. Akcję koordynowała p.Bernardyna Leszczyńska i p.Agnieszka Nowicka.

Do wiadomości podała p.B. Leszczyńska