Kobieca Amatorska Liga Siatkówki - 3 edycja
minULKS "START", działający od pięciu lat w naszej szkole, jest organizatorem 3 edycji Kobiecej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W rozgrywkach uczestniczą 4 drużyny z powiatu kłobuckiego. Dla wszystkich niewtajemniczonych rozszyfrujemy skrót ULKS - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy.
W drużynie seniorek ULKS "START" KŁOBUCK gra Wasza koleżanka, z klasy III TB, Paulina Kulig. Wszelkie informacje, wyniki i terminarze meczy znajdziecie na naszej stonie: www.kals-klobuck.pl. Poza zawodami dla dorosłych, klub organizuje od tego sezonu turnieje dla kadetek.

W zespole ULKS "START" OSiR KŁOBUCK grają dziewczęta z I klas naszej szkoły: Anna Wieczorek - I LO bd, Kamila Banaszczyk - I LO ac i Patrycja Uryć - I LOE1. Galerię zdjęć znajdziecie również na stronie klubu. Zachęcam wszystkich do sportowego kibicowania i do oglądania naszej strony.
Prezes ULKS "START", Alicja Borowczyk-Szymanek