Życzenia Świąteczne
min_1
Uczniowie klasy IIITI w związku ze zbliżającymi się świętami zaprojektowali w programie graficznym pocztówki świąteczne do wydruku. Spośród jedenastu miała zostać wybrana tylko jedna pocztówka, i tak oto za najlepszy uznany został projekt autorstwa Piotrka Hyry. Kartka ta trafi do zaprzyjaźnionych z nami instytucji, a można ją zobaczyć klikając z lewej strony na miniaturkę. Uczniowie pracowali pod kierunkiem p. M. Wawrońskiej-Koch oraz p. M. Bąk.
Skoro tak świątecznie w tym artykule to chcemy również dodać, iż 18 grudnia w małej sali gimnastycznej po pięknej oprawie artystycznej przygotowanej przez uczniów pod kierunkiem p. Anity Ziomko-Nowak odbyła się wigilia dla pracowników szkoły.
Z okazji zbliżający się Świąt Bożego Narodzenia dużo pomyślności, a w Nowym Roku energii i zapału do przyszłych działań wszystkim odwiedzającym naszą stronę oraz szkolnego facebboka.