min_4Dnia 4 grudnia 2015r. przeprowadzona została przez Samorząd Szkolny, przy zaangażowaniu uczniów z klasy IILO (w roli Mikołaja – uczeń Bartłomiej Jelonek) akcja „MIKOŁAJKI '15". Cała świta na czele z Mikołajem zawitała w progi ZS Nr1. To dziewczyny i chłopcy z IILO w roli, diabłów, śnieżynek i reniferów odwiedzali poszczególne klasy, Dyrekcję ZS Nr1, pracowników administracji i obsługi, warsztaty szkolne i nie tylko. Jednym rozdawali słodkie upominki, innym rózgi. Tych drugich w tym roku było wyjątkowo mało...
W organizację zaangażowała się cała klasa IILO.Akcja przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. Uczniowie wykazali się inicjatywą, dużą pomysłowością i poczuciem humoru, co sprawiło, że cała akcja zakończyła się sukcesem. Widoczne było zaangażowanie zarówno w kwestii strojów, budowy pojazdu dla Mikołaja, jak i przebiegu całej akcji.
Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Bernardyna Leszczyńska i p. Agnieszka Nowicka.

Do wiadomości podała p. Agnieszka Nowicka