Takim certyfikatem można się chwalić
minW dzisiejszym artykule prezentujemy postać jednego z naszych uczniów, Macieja Kurdyś. Dlaczego o nim piszemy przeczytajcie sami. Maciek już szósty rok z rzędu uczestniczy w zajęciach kickboxingu osiągając 7 poziom, czyli w jego posiadaniu jest żółto-pomarańczowy pas.
Dla wyjaśnienia, kickboxing to dyscyplina sportowa, w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Stopnie szkoleniowe dzielą się na uczniowskie oraz mistrzowskie. W kategorii uczniowskiej występuje dziesięciostopniowa skala, czyli Maciejowi brakuje tylko trzech pasów.
Kogo nasz uczeń nie zna... Miał okazję ćwiczyć z uczniem Bruce'a Lee (Richardem Bustillo). Poznał również Benny "The Jet" Urquidez, sześciokrotnego Mistrz Świata w kickboxingu w pięciu federacjach oraz Włocha Andrea Rinaldi.

Do wiadomości podał p. M. Kalke