logo SZ NR 1 w Kłobucku
Nasi pingpongiści 3 drużyną w regionie częstochowskim!

minSzkolna reprezentacja tenisa stołowego w składzie: Dawid Rogoż, Jarek Kilan i Jakub Szlązak wywalczyła III miejsce w klasyfikacji drużynowej w X Mistrzostwach Rejonu Częstochowskiego szkół średnich Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym. Zawody odbywały się 5.11.2010r. w hali kłobuckiego OSiR-u. Startowało 9 szkół: po 3 z eliminacji powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowy. Nasi pingpongiści prawo gry w finale regionalnym wywalczyli w eliminacjach powiatowych 29.10.2010r. zajmując II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Indywidualnie Dawid Rogoż zdobył srebrny medal a Jarosław Kilan - brązowy. W zawodach, niestety, nie brał udziału przechodzący rekonwalescencję po operacji kolana utalentowany tenisista Paweł Żelazny – zwycięzca tegorocznego prestiżowego VI grand prix Cargill Cup w kategorii kadetów.
 Drużyna dziewcząt w składzie : Monika Pilarz, Sylwia Bernaś i Weronika Droś wywalczyła III m. w stawce 5 drużyn. Wyniki te dobrze rokują przed X mikołajkowymi mistrzostwami szkół które rozgrywane będą 10 grudnia.