Realizacja kursu operatora koparko–ładowarki
kapitaluniaOd 1 marca do 30 kwietnia 2014 roku będzie realizowany dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku bezpłatny kurs operatora koparko–ładowarki  w ramach projektu pn. „Energia Kompetencji”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007- 2013.
Kurs operatora koparko–ładowarki będzie obejmował 116 godzin zajęć teoretyczne i 86 godzin zajęć praktycznych. Osoby, które ukończą kurs uzyskają stosowne certyfikat potwierdzający uzyskane uprawnienia wraz z informacją o realizowaniu szkolenia w ramach projektu pn „Energia Kompetencji”.
W ramach projektu uczniowie otrzymają niezbędne materiały szkoleniowe, biurowe, środki ochrony osobistej oraz zostaną przeprowadzone odpowiednie badania lekarskie.

Projekt „Energia kompetencji” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do wiadmości podał p. Roman Kudelski-koordynator projektu