W dniach 09-10.11.2023 odbyła się wycieczka szkolna do Bydgoszczy i Torunia. W pierwszym dniu zwiedziliśmy Bydgoszcz.

Uczniowie zobaczyli symbol miasta czyli pomnik Łuczniczki oraz zrekonstruowaną zabytkową Fontannę „Potop”, która jest bezprecedensowym dziełem rzeźbiarskim.
Pospacerowaliśmy po Starym Mieście, podziwialiśmy panoramę Bydgoszczy z Młynów Rothera. Nie ominęliśmy również „Wenecji Bydgoskiej” wieczorową porą.
Drugiego dnia po śniadaniu udaliśmy się do Torunia, gdzie zwiedziliśmy zabytki Starego Miasta.
W tych dniach na naszej wycieczce towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda, co w listopadzie nie jest częstym zjawiskiem, a teraz pełni wrażeń wracamy do domu.
Opiekę nad uczniami sprawowali: Witold Morawski, Piotr Borowski, Michał Szczypior i Joanna Morawska.