Inwestujemy w szkoły średnie - przekazał Starosta Kłobucki Henryk Kiepura w Zespole Szkół Nr 1 na Zagórzu, gdzie przedstawił plany dalszej rozbudowy szkoły średniej w zarządzie Powiatu.

W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak, Dyrektor szkoły Jacek Rudzki i Wicedyrektor Mirosław Cebula.
Jak poinformował Starosta - została już zlecona dokumentacja zagospodarowania terenu obok Hali Sportowej Powiatu Kłobuckiego, która przewiduje budowę 100 metrowej bieżni, skoczni w dal, wielofunkcyjnego boiska i miejsca do pchnięcia kulą.
Przewidywany koszt to około dwóch milionów złotych. Henryk Kiepura podkreślił dbałość Starostwa o bazę szkół średnich i pogratulował młodzieży znakomitych wyników w nauce i sukcesów sportowych.

Informacja podana przez https://www.facebook.com/klobuckapl