Już za 45 dni ponad stu maturzystów w naszej szkole przystąpi do egzaminu maturalnego. To tylko 45 dni na to, aby jeszcze udoskonalić swoje umiejętności, uporządkować wiadomości i zapamiętać wszystko!

Warto teraz wrócić wspomnieniami do pięknego, zimowego, styczniowego wieczoru i zanucić słowa piosenki „ Za sto dni matura...”

29 stycznia 2022 roku w Sali Pałacowej we Wręczycy Wielkiej odbyła się studniówka klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku. W zabawie uczestniczyli maturzyści sześciu klas kończących edukację w naszej szkole, jednej klasy I Liceum Ogólnokształcącego oraz pięciu klas Technikum - Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej, Technikum Informatycznego, Technikum Żywienia i Usług Fryzjerskich, Technikum Logistycznego i Pojazdów Samochodowych oraz Technikum Mechanicznego A i B.

Bal tradycyjnie rozpoczęto polonezem, który poprowadziła pani Dyrektor Anna Nowicka.
W swoim wystąpieniu życzyła uczniom wspaniałej zabawy , pomyślnie zdanych egzaminów oraz właściwych wyborów w planowaniu kariery.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością gość specjalny – starosta powiatu kłobuckiego pan Henryk Kiepura, który życzył przyszłym maturzystom sukcesów na egzaminach i w życiu osobistym oraz miłych wspomnień związanych z balem maturalnym.

Był uroczysty toast, program artystyczny, podziękowania dla Dyrekcji , wychowawców, nauczycieli i rodziców.

Zabawa była szampańska, kreacje piękne, a przeżycie niezapomniane. Ta wyjątkowa noc zapadła wszystkim w pamięci na długo.

Teraz czas na naukę! Życzymy wytrwałości i wielu sukcesów wszystkim maturzystom, a zdjęcia niech będą pięknym wspomnieniem.

Do wiadomości podała: Marzena Nowak