Niezależnie rok szkolny czy wakacje rozwijamy swoje pasje i zainteresowania. Gratulujemy kondycji i hartu ducha panu profesorowi Michałowi Kalke, naszym uczniom i absolwentom którzy kolejny już raz wystartowali w 16. Edycji Biegu Katorżnika.

Mieliśmy też swoją reprezentację na Kłobuckim Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 15 sierpnia. Wakacje się kończą ale przygoda z bieganiem trwa, jeszcze w tym tygodniu zapraszamy do udziału w III Pielgrzymce Biegowej z parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Grodzisku na Jasną Górę (04.09 – sobota start 8.00) a w niedzielę 05.09 aż dwa wydarzenia : Bieg Pamięci Bitwy pod Mokrą i Bieg Krzepkich im. Kazimierza Zembali w Krzepicach. Do zobaczenia na starcie!