Uczennice z naszej szkoły wzięły udział w Konkursie Komputerowym, na pocztówkę świąteczna o tematyce bożonarodzeniowej, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Przystajni.

Konkurs adresowany był do uczniów z naszego powiatu i podzielony był na trzy kategorie. Zadaniem konkursowym było przygotowanie kartki bez gotowych obrazków w dowolnym programie graficznym.
Prace konkursowe przygotowały: Kinga Krawczyk (IIITG), Marlena Olszewska (IIITG), Weronika Witt (IVTI) oraz Julia Sieja (IITIp).

W kategorii szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych zajęliśmy wszystkie trzy miejsca na podium.

Uczennica Kinga Krawczyk z IIITG zajęła I miejsce, Weronika Witt z IVTI II miejsce, Julia Sieja z IITIp III miejsce.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Opiekunami uczennic byli: Marzena Bąk, Iwona Rykała i Rafał Orzełek.

Kinga Krawczyk III TG - 1. miejsce.

Kinga Krawczyk Im

Weronika Witt IV TI - 2. miejsce.

Weronika Witt IIm

Julia Sieja II TIp - 3. miejsce.

Julia Sieja IIIm