Od poniedziałku 9 do 29 listopada, w związku z decyzją Rządu RP dotyczącą funkcjonowania szkół w czasie zagrożenia epidemiologicznego, zostaje przedłużone zawieszenie zajęć stacjonarnych (w tym zajęć praktycznych).
Wprowadzono możliwość przywrócenia części zajęć realizowanych praktycznie w pracowniach i warsztatach szkolnych dla uczniów klas czwartych technikum, którzy w zimowej sesji egzaminacyjnej (styczeń-luty 2021 r.) będą zdawali końcowy egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie. Zajęcia będą realizowane w mniejszych grupach, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 10 godz. w tygodniu - szczegóły ustalą z uczniami wychowawcy klas oraz nauczyciele prowadzący przedmioty zawodowe w ostatniej klasie technikum.