logo SZ NR 1 w Kłobucku
Dziewczyny I. w turnieju…
minW kwietniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w piłce nożnej dziewcząt na "ORLIKu" w Krzepicach. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: gospodarze turnieju - Zespół Szkół z Krzepic, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku oraz Zespół Szkół nr 3 z Kłobucka. W pierwszym meczu nasza drużyna zagrała z gospodarzem turnieju drużyną Zespołu Szkół z Krzepic wygrywając, po bramce Andżeliki Pawlicy, 1:0. W drugim spotkaniu z drużyną Zespołu Szkół nr 3 z Kłobucka nasze zawodniczki wygrały 1:0, a na listę strzelców kolejny raz wpisała się Andżelika Pawlica. Dzięki dwóm wygranym nasze dziewczyny zajęły I miejsce w turnieju. Gratulujemy!
Skład drużyny: Marcelina Konieczko, Wiktoria Kopyto, Ada Folwarska, Dominika Sitek, Monika Szczęsna, Karolina Surdyk, Andżelika Pawlica, Aleksandra Soluch, Magdalena Korczak. Opiekunami byli Michał Szczypior i Wojciech Grzybowski.

Do wiadomości podał p. M. Szczypior

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr