Mistrzostwa rejonowe w piłce nożnej chłopców
min_1Piłkarze Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku, zwycięzcy wcześniejszych rozgrywek na szczeblu powiatowym, rywalizowali w dn. 24.04.2014r. w mistrzostwach rejonowych, które odbyły się na stadionie piłkarskim MOSiR w Częstochowie. Nasi uczniowie zajęli w zawodach III miejsce natomiast zwycięstwo oraz awans do półfinału śląskiego przypadło Zespołowi Szkół im. S.Żeromskiego w Częstochowie. W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Rafał Wróbel (IIITI), Tomasz Górnik (ITL), Piotr Korczak (ILOe1), Mateusz Kiepura (IITŻ), Bartosz Smorąg, Konrad Kocemba (IIITRW), Marek Krawczyk (IIITL), Dariusz Wiecha, Dawid Matyszczak (IIITB), Michał Hamara (IK), Arkadiusz Gotszling (IIILOe1). Opiekunowie: p. Piotr Borowski i p. Wojciech Grzybowski.
Nieco wcześniej nasi piłkarze zakończyli halowy sezon rozgrywek szkolnych. Ostatnimi dwoma imprezami były zakończone zwycięstwem Halowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku  oraz rozgrywany w trakcie dwóch dni w hali Polonia w Częstochowie Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Budowlanych pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Prezydenta Miasta Częstochowy, w którym nasza reprezentacja uzyskała VII miejsce. Te dwie imprezy, dla uczniów kończących edukacje w naszej szkole, były ostatnimi zawodami, w których reprezentowali Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, dlatego w imieniu opiekunów drużyny piłkarskiej chcieliśmy podziękować tym uczniom za godne reprezentowanie szkoły na piłkarskich arenach powiatu kłobuckiego, rejonu częstochowskiego i województwa śląskiego i życzyć wielu sukcesów sportowych w przyszłości.

Do wiadomości podał mgr Piotr Borowski