Dziewczęta mistrzyniami powiatu w piłce nożnej!
min_1Na boisku sportowym Orlik na terenie OSiR w Kłobucku, odbyły się w dn. 25.04.2014r. Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W stojącym na bardzo dobrym poziomie spotkaniu finałowym reprezentantki naszej szkoły zwyciężyły 5:4 drużynę dziewcząt z Zespołu Szkół w Krzepicach, zdobywając tym samym tytuł mistrzyń powiatu kłobuckiego w piłce nożnej. Dyplom oraz puchar dla zwycięzców wręczał Dariusz Wojnowski - przewodniczący PSZS w Kłobucku.
Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku w zawodach reprezentowały uczennice: Martyna Wojnowska (III TF), Klaudia Szymańska (I K), Magdalena Korczak, Magdalena Kucharewicz, Angelika Pawlica, Karolina Surdyk ( I LOe 2).
Opiekunowie drużyny: p. Piotr Borowski, p. Wojciech Grzybowski.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom, które na ten sukces ciężko pracowały, doskonaląc swoje umiejętności podczas pozalekcyjnych zajęć z piłki nożnej a jednocześnie zapraszamy na te zajęcia wszystkie pozostałe uczennice szkoły zainteresowane grą w piłkę nożną.

Do wiadomości podał mgr Piotr Borowski