logo SZ NR 1 w Kłobucku
Nasi absolwenci na arenie ogólnopolskiej
min_mPaweł Wręczycki i Sławomir Sieczka, stawiają swoje pierwsze kroki na zawodowym Armwrestlingu. Nie należą do żadnego klubu, nie mają trenera ani sponsorów, a i tak odnoszą znakomite rezultaty na arenie ogólnopolskiej. Ich najbliższe plany to start w styczniu 2014 roku na Mistrzostwach Polski. 17 listopada 2013 roku w Starym Mieście niedaleko Konina odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w siłowaniu na rękę - "Debiuty 2013". W zawodach tych wzięło udział ponad 110 zawodników i zawodniczek z 54 miast Polski. W zawodach uczestniczyli zawodowi siłacze również spoza Polski legitymujący się polskim paszportem.
Nasz powiat w tym licznym gronie reprezentowali dwaj wspomniani zawodnicy: Paweł Wręczycki z Wilkowiecka oraz Sławomir Sieczka z Rębielic Królewskich. Odnieśli oni wielki sukces. Sławomir został wicemistrzem Polski w kategorii wagowej do 86 kg na rękę prawą. Paweł Wręczycki startował natomiast we wszystkich możliwych kategoriach. Został on Mistrzem Polski w kategorii do 95 kg na rękę prawą, wicemistrzem Polski również w kategorii do 95 kg  na rękę lewą oraz wicemistrzem Polski w kategorii Open na rękę prawą.
Przypomnijmy, że najbliższe zawody w naszym powiecie o Puchar Burmistrza Kłobucka, odbędą się 17 grudnia w naszej szkole. Od lat już cyklicznie rozgrywane zawody cieszą się coraz większą popularnością. Startowali również w nich nasi siłacze, Paweł Wręczycki opuścił szkołę jako niepokonany Mistrz Szkoły w kategorii ciężkiej. Naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr