min_1Podczas tegorocznych Mikołajkowych Zawodów w Armwrestlingu o Puchar Burmistrza Kłobucka Krzysztofa Nowaka, gościliśmy zawodnika startującego w zawodach dla zawodowych Armwrestlerów - naszego absolwenta - Przemysława Kilana, który wystąpił w roli głównego sędziego. W zawodach wystąpili: Szymon Tyka, Sławomir Sieczka, Paweł Wręczycki, Robert Matyszczak, Piotr Słychan, Krzysztof Wiecha, Dominik Terejko, Piotr Marel, Mateusz Robak, Paweł Niezgoda, Szymon Noga, Przemysław Gałkiewicz.

Organizatorzy zawodów dziękują Dyrekcji Szkoły, Burmistrzowi Kłobucka - Krzysztofowi Nowakowi, Henrykowi Kiepurze, Powiatowemu Zrzeszeniu LZS Kłobuck, firmie DragonGaz, p. Renacie Desperak – pielęgniarce szkolnej, Przemysławowi Kilanowi – sędziemu głównemu oraz Szkolnemu Radio – Marconi.

Najsilniejszymi w szkole wciąż pozostali w kategorii do 75 kg - Szymon Noga, a w kategorii powyżej 75 kg - Paweł Wręczycki, który wywalczył puchar Burmistrza Kłobucka.

Wyniki:
Kat do 75 kg : 1) Szymon Noga, 2) Dominik Terejko, 3) Paweł Niezgoda