Piłkarskie mistrzostwa szkoły
minMistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców rozgrywane są corocznie, jednakże w tym roku, po raz pierwszy od kilku lat, areną zmagań ponad 70 piłkarzy była nowa, zielona murawa naszego boiska szkolnego. Mistrzem szkoły w piłce nożnej w roku szkolnym 2011/12 zostali uczniowie kształcący się w zawodzie technik budownictwa, lecz tego roku droga do tytułu mistrza szkoły nie była łatwa.
Najpierw w trakcie dwudniowych eliminacji (4 i 6 października), sześć zespołów, reprezentujących poszczególne kierunki kształcenia w naszej szkole, rywalizowało w meczach rozgrywanych 2x20 minut o awans do turnieju finałowego (17 października), w którym spotkały się cztery najlepsze drużyny eliminacji.
W turnieju finałowym mistrzostw zacięte mecze półfinałowe wyłoniły zespoły, które rozegrały decydujący mecz o tytuł mistrza szkoły. Spotkanie pomiędzy technikami budownictwa a reprezentacją uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanik/technik pojazdów, broniącymi tytułu mistrza szkoły z poprzedniego roku, było godne finału. Dopiero druga połowa dogrywki i skutecznie wykonany rzut karny przez budowlańców zapewnił im końcowy sukces w rywalizacji omistrza szkoły. Trzecie miejsce przypadło ex aequo drużynie informatyków i łączonemu zespołowi złożonego z ekonomistów, logistyków i techników żywienia.
Uroczystość zakończenia Mistrzostw Szkoły odbyła się 19 października w małej sali gimnastycznej, podczas której wicedyrektor szkoły Pan mgr Mirosław Cebula wręczył dyplomy dla najlepszych zespołów turnieju oraz dla uczniów, którzy okazali się najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Krzysztof Garus (kl. III TB), który jednocześnie, wspólnie z Mateuszem Czerwcem (kl. IV TI) okazał się także najlepszym strzelcem zawodów. Natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Dawida Kotowicza (kl. II TL).
Organizatorami Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców byli nauczyciele wychowania fizycznego: Piotr Borowski, Wojciech Grzybowski, Witold Morawski, Mariusz Nicia i Michał Szczypior.
Wyniki mistrzostw:
Eliminacje:

Gr. I (04.10.2011):                               Gr. II (06.10.2011):

1. TB                                                     1. TM/TP

2. TI                                                      2. TE/TL/TŻ

3. MPS/ TRW                                        3. LO

Turniej finałowy:

Półfinały:

TB – TE/TL/TŻ    1:1 (karne 2:0)

TI  – TM/TP        0:3

Finał:

TB – TM/TP         1:1 (dogrywka 1:0)