logo SZ NR 1 w Kłobucku

W Mistrzostwach Rejonu Częstochowskiego SZS szkół średnich w tenisie stołowym, rozegranych w Kłobucku 12.10.2023 r. triumfowali Łukasz i Mateusz Wydmuch z Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, oraz Alicja Gruca i Maria Cer z Zespołu Szkół w Krzepicach.

Wszystkie drużyny pucharami, dyplomami i nagrodami dekorowali: Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura, Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 Bożena Trzepizur, Prezes Częstochowskiego SZS Zygmunt Stempor, skarbnik Powiatowego SZS Zdzisław Wierus oraz Prezes Zrzeszenia LZS Grzegorz Garbaciak. Łącznie rywalizowało 8 drużyn szkolnych z rejonu częstochowskiego, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.
Po zorganizowaniu w ubiegłym roku pierwszego w historii powiatu kłobuckiego turnieju półfinałowego SZS w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku ponownie otrzymał prawo organizacji Półfinału Wojewódzkiego SZS szkół średnich, z udziałem mistrzów rejonów z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca Zawiercia i Częstochowy 26 października 2023 r. - informują i zapraszają organizatorzy Witold Morawski i Grzegorz Garbaciak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr