logo SZ NR 1 w Kłobucku

Uczennice klas I LO i I TG oraz uczniowie klasy I TI zakończyli półroczne nauczanie i doskonalenie pływania w ramach wychowania fizycznego.

Ponadto wyróżniający się pływacy mieli możliwość rywalizowania w Mistrzostwach Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku o Puchar Dyrektora Jacka Rudzkiego, które odbyły się 26 maja 2023 r. na pływalni krytej Delfin w Kłobucku.

Pamiętamy też zawsze o maturzystach, którzy za całokształt osiągnięć otrzymują pamiątkowe, oryginalne statuetki. Wspomnieć należy, iż nasza szkoła jako jedyna w powiecie realizuje systematyczną naukę i doskonalenie pływania w ramach wychowania fizycznego dla pierwszaków. Lekcje pływania z w/w klasami prowadzili Pan Michał Kalke, Pan Witold Morawski oraz Pan Grzegorz Garbaciak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr