logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniu 24.05.0223 w Zespole Szkół w Krzepicach na boisku typu Orlik, odbył się  X Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty – „ORLIK 2023”.

W turnieju wzięły udział 3 drużyny : drużyna ZS Krzepice 1 i ZS Krzepice 2 oraz Reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku. Zawody były rozgrywane systemem „ każdy z każdym” po 2 x 12 minut.

Reprezentacja ZS nr 1 w Kłobucku w pierwszym meczu zagrała z drużyna ZS z Krzepic 2 (złożoną z klas pierwszych) wygrywając pewnie 5:1. W drugim meczu nasza drużyna zmierzyła się z pierwsza drużyną ZS Krzepic wygrywając 6:2. Tym samym po dwóch wysoko wygranych meczach nasza Reprezentacja zajęła I MIEJSCE.

Najlepszym zawodnikiem turnieju, uhonorowany statuetką, został
TOBIASZ POKORA z Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku - GRATULUJEMY

Mistrzowie X Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty – „ORLIK 2023” : Bartosz Soluch(kapitan), Tobiasz Pokora, Krzysztof Krawczyński,
Wiktor Bińskowski, Bartosz Idasz, Adam Januszewski, Maksymilian Owczarek, Zając Paweł.

P.S. Chcielibyśmy ogromnie podziękować naszemu absolwentowi
Bartoszowi Soluchowi
, który wielokrotnie reprezentował Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, w różnych zawodach sportowych – w piłce nożnej, piłce koszykowej, piłce siatkowej, lekkoatletyce oraz pływaniu, będąc niejednokrotnie liderem i kapitanem naszych drużyn,

BARTEK DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr