logo SZ NR 1 w Kłobucku

W pierwszym w historii powiatu kłobuckiego Półfinale Mistrzostw Śląska Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym -Igrzyska Młodzieży-, rozegranym 14 kwietnia 2023 r. w nowej hali sportowej www.zsnr1-klobuck.edu.pl triumfowały dziewczęta ZSP Lipie i chłopcy ZSP Łobodno.

Rywalizowało łącznie 8 drużyn szkolnych, które zwyciężyły w rejonach: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i Częstochowa.

Tenisistki i tenisistów pucharami, dyplomami, medalami i upominkami dekorowali: wicestarosta powiatu kłobuckiego Zdzisława Kall, burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, naczelnik oświaty i sportu Joanna Kulejewska, dyrektor szkoły Jacek Rudzki, prezes Zrzeszenia LZS Grzegorz Garbaciak i gość specjalny; piąty człowiek na ziemi który zdobył koronę Himalajów i Karakorum Krzysztof Wielicki.

Podczas turnieju zawodnikom kibicowali Zbigniew Desperak - kapitan legendarnej drużyny OSiR Kłobuck występującej w 3 sezonach w latach 2001 - 2004 w II lidze państwowej, Zygmunt Stempor - prezes SZS w Częstochowie, Edward Forma - prezes SZS województwa częstochowskiego (w latach 90-tych). Specjalne podziękowania za profesjonalne przygotowania hali i prowadzenie mistrzostw dla Witolda Morawskiego, dla Janusza Mońki za obsługę medialną, dla Romana Karwata za nagłośnienie i akustykę oraz dla sędziów młodzieżowych w osobach: Angelika Pawlica, Radosław Przybyłek, Radosław Gmyrek, Karol Świąć, Bartosz Cendal i Maciej Wydmuch.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr