logo SZ NR 1 w Kłobucku

Mapka dojazdu

Wjazd na teren szkoły TYLKO od ulicy Poprzecznej.

Mapka poglądowa poniżej. Kliknij aby powiększyć.

Obszar roboczy 1

Dzisiaj w spływie kajakowym wzięli udział chłopcy z klasy II TMa. Bardzo sprawnie poradzili sobie z przeszkodami, jakie napotkali na wodzie. Integrowali się w dwuosobowych składach kajakowych.

Zdrowi i uśmiechnięci dotarli do mety spływu, gdzie oczywiście tradycyjnie rozpalili ognisko i usmażyli pyszne kiełbaski. W związku z awarią techniczną przyczepy organizatorzy zmuszeni zostali do odwołania 3 ostatnich spływów. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontunuowania kajakowej przygody w przyszłym roku szkolnym, a tych uczniów którzy jeszcze wahają się czy warto wsiąść do kajaka, do obejrzenia relacji filmowych z naszych wypraw i nabrania odwagi... Pełni nadziei będziemy czekać na gruntowny remont przyczepy do przewozu kajaków, bez której nasze spływy nie mogłyby się odbywać. Do zobaczenia we wrześniu...

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr