Armwrestling 2011 w naszej szkole
minZbliżają się już kolejne zawody armwrestlingu w naszej szkole. Siłowanie na rękę mężczyzn będzie jedną z atrakcji w ramach festynu profilaktyczno – sportowego. Organizatorzy Grzegorz Garbaciak i Michał Kalke planują przeprowadzić imprezę tym razem na głównej scenie przy publiczności, zaproszonych gościach i mocnym brzmieniu muzyki granej przez członków Szkolnego Radiowęzła „Marconi”.

Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, będą to szczególne zawody, gdyż właśnie tymi zawodami pożegnamy wielokrotnego zwyciężcę kategorii ciężkiej Przemysława Kilana. Będą to dla niego już ostatnie zawody, w których weźmie udział jako uczeń, dlatego przewidziana jest dla niego specjalna nagroda za całokształt. Mamy nadzieję, że nowy stół na którym będą rozgrywane pojedynki okaże się dla niego równie szczęśliwy jak w ubiegłych latach…
W tym roku dzięki uprzejmości Pani Renaty Desperak, ważenie zawodników odbędzie się w szkolnym gabinecie lekarskim dzień wcześniej, tj. 7go czerwca 2011 roku od godziny 12-15tej. Same zawody odbędą się 8-go czerwca o godzinie 10.00 na głównej scenie.
Przypominamy zawodnikom o stroju sportowym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisywanie się na listę zawodniczą u nauczycieli wychowania fizycznego. Termin zgłaszania upływa 7go czerwca o godzinie 15.00.

Do wiadomości podał: Michał Kalke