logo SZ NR 1 w Kłobucku
Zaproszenie na turniej piłki siatkowej kadetek
minULKS "START" wspólnie z Urzędem Miejskim, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Gimnazjum jest organizatorem II TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ KADETEK O PUCHAR BURMISTRZA KŁOBUCKA. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 28 maja na hali Gimnazjum w Kłobucku (od godz. 9.30). Do turnieju zgłosiło się już 8 drużyn z terenu powiatu kłobuckiego: Gimnazjum Przystajń, Gimnazjum Panki, MLKS ZNICZ Kłobuck, Gimnazjum Zawady, Gimnazjum Kamyk I i II, Zespół Szkół nr 1 Kłobuck i drużyna gospodarzy: ULKS "START" OSiR Kłobuck. ZARZĄD ULKS-u "START" SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH SYMPATYKÓW I KIBICÓW SIATKÓWKI!!!!
 
Do wiadomości podała Alicja Szymanek Borowczyk

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr