logo SZ NR 1 w Kłobucku

Dzisiejszy spływ upłynął pod znakiem szkoleń i zdobywania wiedzy. "Wysokie wiosło" czy "eskimoska" to terminy, od dziś znane Waszym kolegom z II TMb. Jedni zdobywali pierwsze umiejętności na wodzie, inni szlifowali wcześniej nabyte. Zaczęło się już na lądzie, gdzie "na sucho" opanowali technikę skrętu, w pożądanym przez siebie kierunku - bez konieczności zbierania wszelkiego robactwa z porastających brzeg szuwarów.


Opiekunowie zaś, dowiedzieli się jak fascynujący może być słonecznik i jak, w krótkim czasie można zorganizować drewno na ognisko, w ilościach przemysłowych ... Mikołaj "toporek" do odbioru jutro po spływie.
Dziękujemy II TMb za zdradzenie tych kilku tajników ... mamy nadzieję, że dzień zaliczacie do udanych.
Jutro Wasi koledzy ruszają na Liswartę. 13 września ... piątek ... zapomnieliśmy zapytać, czy są wśród nich osoby przesądne ... zobaczymy, co przyniesie dzień?
A Liswarta płynie, miejscami nurtem "górskim" i mamy wrażenie, że z każdym rokiem jej wody są coraz bardziej czyste.
Tylko brzegi zaśmiecone ... szkoda, ale to nie wina zwierząt, chyba ... a może?

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr