logo SZ NR 1 w Kłobucku

Właśnie kończy się czas chłopców z IV TM, czas spędzony w naszej szkole. W ich głosach już słychać nadchodzącą tęsknotę za Jedynką :)

o
Uczą się, pracują ... po nocach śni im się matematyka i fizyka, przy ognisku chcą wyliczać ilość energii jaką trzeba uzyskać aby upiec jedną kiełbaskę ... Cieszy jednak to, że znajdują chwilę, aby móc spłynąć naszą Liswartą, dobrze się bawiąc przy okazji -brak spodni też nie stanowi problemu, zawsze można w zastępstwie ubrać bluzę. Żeby pogodzić przyjemne z pożytecznym, na spływ biorą ze sobą co ... świeżo zakupione garnitury studniówkowo-maturalne - wczoraj zabrakło czasu żeby spokojnie przymierzyć ...
Już czuć i widać maturę ... obowiązki wzywają, choć na polach trwają jeszcze ostatnie prace przed zimą.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na wodzie, w miłej atmosferze, gdzie nikogo nie trzeba było upominać, a rąk chętnych do pomocy nie brakowało.
W załączeniu krótki film z dzisiejszych poczynań.
Piękna jest ta nasza Liswarta.
IV TM do zobaczenia na wodzie ... kto wie, może w maju ...

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr