Finały Mistrzostw Szkoły w Koszykówce
minW dniu 15 lutego 2011 roku na sali sportowej ZS Nr 1 w Kłobucku odbył się Finałowy Turniej Mistrzostw Szkoły w Piłce Koszykowej Chłopców, w którym rywalizowały 3 zespoły wyłonione wcześniej w 3 turniejach eliminacyjnych. Mistrzostwa rozegrano w systemie „każdy z każdym”, czas gry 2x15 minut. Mistrzem Szkoły została reprezentacja klas III Technikum Informatycznego i Technikum Żywienia.
Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:
I/II TB – II LO D         39:31 (20:14)
III TI/TŻ A – II LO D  55:22 (35:10)
III TI/TŻ A – I/II TB    44:30 (15:8)
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:
  1. III TI/TŻ A – Trocha Wojciech, Cieśla Krystian, Kocot Mateusz, Mrugalski Dominik, Strzelecki Tomasz, Strzelecki Andrzej, Mateusz Tarłowski, gościnnie Borecka Agnieszka, Gradzik Żaneta.
  2. I/II TB – Wręczycki Robert, Konieczny Tomasz, Garus Krzysztof, Macherzyński Paweł, Wręczycki Paweł, Pluta Artur, Smoliński Łukasz, Grzeliński Łukasz.
  3. II LO D –   Rogoż Dawid, Izydorczyk Kamil, Szczypiór Przemysław, Czajka Wiktor, Kilan Jarosław, Osiewacz Jan.

Organizatorami i sędziami zawodów byli Mariusz Nicia i Michał Szczypior.

Do wiadomości podał Mariusz Nicia