logo SZ NR 1 w Kłobucku

27 września 2018 r. na obiekcie kłobuckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców.

Drużyna dziewcząt rywalizowała na dystansie 900 m. w składzie: Krawczyk Kinga I TGI, Karolina Konc II TF/Ż, Wilk Beata II TF/Ż, Urlik Julia I TGI, Witt Weronika II TI (kpt), Smolarz Katarzyna III TŻ. Dziewczęta wywalczyły III miejsce ustępując zwycięskiej drużynie dziewcząt z ZS nr 3 i drużynie z Krzepic.

Męska drużyna zdobywając I miejsce na dystansie 900 m przed Szkołą z Krzepic (II miejsce) oraz ZS Nr 3 (III miejsce), zagwarantowała sobie start w Rejonowych Zawodach w Częstochowie, w sztafetach przełajowych na dystansie 1500 m. Zwycięski skład sztafety: Ceglarz Piotr IV TBP (kpt), Kilan Przemysław III MRW, Kotala Marcin I TM, Krysiak Karol II TŻ, Kulik Dominik II MPS, Paliwoda Mateusz I MPS, Sieja Tomasz I TM, Stępień Mikołaj II TM.

Opiekunowie: Michał Szczypior (drużyna dziewcząt), Michał Kalke (drużyna męska) pragną serdecznie podziękować zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły podczas zawodów i pragną jednocześnie podziękować pozostałym nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc, przygotowanie i selekcję młodzieży: mgr Dorota Lang, mgr Alicja Borowczyk-Szymanek, mgr Grzegorz Garbaciak, mgr Mariusz Nicia, mgr Piotr Borowski i mgr Witold Morawski. Podziękowania należą się również naszym Praktykantom, znanym lekkoatletom: Barbarze Nodze oraz Mateuszowi Pawełczakowi.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr