logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniu 24 listopada 2017r odbył się finał Szkolnego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn i w pierwszej fazie zagrały po trzy drużyny w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

W wyniku tej rywalizacji po jednej najsłabszej drużynie z każdej grupy zagrało mecz o V miejsce. VI miejsce zajęła drużyna klasy IV TŻ/TF, V miejsce drużyna mieszana klas I LO+ I TŻ+ I TI. Pozostałe cztery drużyny zagrały systemem pucharowym i w zaciętej rywalizacji IV miejsce zajęła klasa III LO w składzie: W. Kopyto, A.Folwarska, A. Duleba, W.Krawczyk, K. Dyga, M. Dura, III miejsce – klasa II TŻ w składzie: K. Smolarz, J. Paurowicz, P. Dwornik, E. Wysocka, I. Kluba, J. Kozłowska. II miejsce zajęła klasa II LO w składzie: K. Hłond, M. Kiełbik, P. Głąb, E. Mrowiec, K. Żurkowska, P. Kasprzak, S. Matyja, W.Gmur. I miejsce zajęła drużyna dziewcząt z klasy IV TE/L: Karolina Kłak, Alicja Jeziorska, Sara Jelonek, Paulina Janik, Paulina Kocemba i Julia Mazik.

Wszystkie dziewczęta bardzo mocno zaangażowały się w grę i stanęły na wysokości zadania. Grały dobrze, pewnie i w pełni fair-play. Turniej zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki wychowania fizycznego: Pani Alicja Borowczyk - Szymanek i Pani Dorota Szymczyńska.

Więcej zdjęć na naszym profilu na FB

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr