Nasi piłkarze z ULKS „Start” najlepsi
{slimbox single images/stories/news_2010_11/58/najlepsi.jpg,images/stories/news_2010_11/58/min.jpg, Zwycięzcy turnieju - ULKS "Start" przy ZS Nr 1 w Kłobucku;images/stories/news_2010_11/58/najlepsze.jpg,images/stories/news_2010_11/58/najlepsze.jpg, Zwyciężczynie turnieju - drużyna Gimnazjum z Miedźna; images/stories/news_2010_11/58/najlepszy.jpg,images/stories/news_2010_11/58/najlepszy.jpg, Rafał Obała - najlepszy zawodnik turnieju; images/stories/news_2010_11/58/najlepsza.jpg,images/stories/news_2010_11/58/najlepsza.jpg, Katarzyna Leszczyńska - najlepsza zawodniczka turnieju; images/stories/news_2010_11/58/mecz.jpg,images/stories/news_2010_11/58/mecz.jpg, Piłkarki w akcji}
W dniu  20 stycznia 2011 roku w hali sportowej Gimnazjum w Kłobucku rozegrany został V Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców, zorganizowany przez Uczniowskie Ludowe Kluby SportoweStart” i „Olimpijczyk” działające przy Zespołach Szkół Nr 1 i 2 w Kłobucku.
W turnieju, który odbywał się w ramach akcji „Ferie na sportowo”, wzięło udział dwanaście drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne oraz gimnazja z terenu powiatu kłobuckiego.
Sędziami głównymi turnieju byli kol. Piotr Borowski i kol. Wojciech Grzybowski. Zawody trwały od godziny 9.00 do 16.00.  Pomysł zawodów narodził się pięć lat temu wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego Zespołu Szkół Nr 2 w Kłobucku. Główną ideą było zapewnienie możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego i rywalizacji sportowej w czasie ferii zimowych. Od samego początku organizatorzy dzięki swojemu zaangażowaniu zapewniają środki pieniężne na nagrody zespołowe i wyróżnienia indywidualne. Łącznie w zawodach uczestniczyło 105 zawodników i zawodniczek.
Wśród dziewcząt rywalizowały Zespoły Szkół Nr 1, 2 i 3 w Kłobucku, Zespół Szkół w Krzepicach oraz Gimnazjum Kłobuck i Gimnazjum Miedźno, natomiast wśród chłopców Zespoły Szkół Nr 1, 2 i 3 w Kłobucku, Zespół Szkół w Krzepicach oraz Gimnazjum Kłobuck i Gimnazjum Truskolasy.
W turnieju dziewcząt zwyciężyły uczennice Gimnazjum w Miedźnie (opiekun Joanna Morga), drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Kłobucku a trzecie Zespół Szkół Nr 2 w Kłobucku. Najlepszą zawodniczką turnieju dziewcząt została Katarzyna Leszczyńska (Gimnazjum w Miedźnie).
Turniej chłopców zakończył się zwycięstwem uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku (opiekunowie: Piotr Borowski, Wojciech Grzybowski), którzy w meczu finałowym pokonali reprezentacje Zespołu Szkół Nr 2
w Kłobucku. Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku. Najlepszym zawodnikiem turnieju chłopców został Rafał Obała (Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku).
Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Starostwa Powiatowego w Kłobucku trzy najlepsze zespoły w turnieju dziewcząt i chłopców nagrodzone zostały pucharami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu sportowego, natomiast najlepsza zawodniczka i zawodnik turnieju otrzymali pamiątkowe statuetki.
Wyniki turnieju znajdziecie w pliku »».

Piotr Borowski
Wojciech Grzybowski