logo SZ NR 1 w Kłobucku
Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 28 września 2017 roku na stadionie OSiR w Kłobucku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

Drużyna chłopców bezapelacyjnie zajęła 1 miejsce biegnąc na dystansie 6x1000 metrów w składzie: Ceglarz Piotr, Stępień Mikołaj, Turek Sebastian, Kilan Przemysław, Biernacki Patryk, Luto Bartosz, rezerwowi: Krysiak Karol, Glajzner Jakub - Opiekunowie: Mariusz Nicia, Michał Szczypior.

Natomiast dziewczęta rywalizowały na dystansie 6x800 metrów zajmując 3 miejsce w składzie: Chwałowska Justyna, Kozłowska Julia, Paurowicz Julia, Smolarz Katarzyna, Witt Weronika, Woźniak Karolina, rezerwowe: Folwarska Ada, Tyrała Aleksandra - Opiekun: Alicja Borowczyk-Szymanek

ztafeta chłopców dzięki zwycięstwu w zawodach uzyskała awans do 1/2 finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12 października 2017 roku w Częstochowie.

Podziękowania dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do pozytywnej selekcji młodzieży na Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr