logo SZ NR 1 w Kłobucku
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Juniorów
minW dniu 19.04.2017 na obiektach OSiR w Kłobucku rozegrane zostały Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Juniorów. Imprezę zorganizowali: Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku.
W turnieju wystąpiły cztery drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne powiatu kłobuckiego: Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku, Zespół Szkół Nr2 w Kłobucku, Zespół Szkół Nr3 w Kłobucku oraz Zespół Szkół w Krzepicach. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, mecze odbywały się w czasie 2x15 min.
Każda z drużyn otrzymała dyplom, puchar oraz sprzęt sportowy – piłki nożne. Nagrody dla uczestników wręczał: p.Krzysztof Nowak – członek zarządu powiatu kłobuckiego oraz p.Grzegorz Garbaciak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku.
Wyniki:
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Krzepice        2:1
ZS Nr1 Kłobuck – ZS Nr2 Kłobuck  1:4
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Nr1 Kłobuck  0:2
ZS Krzepice – ZS Nr2 Kłobuck        0:3
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Nr2 Kłobuck  1:1
ZS Krzepice – ZS Nr1 Kłobuck        0:2
Klasyfikacja turnieju:
Zespół Szkół Nr2 w Kłobucku        3 mecze     7 pkt.  8:2
Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku        3 mecze     6 pkt.  5:4
Zespół Szkół Nr3 w Kłobucku        3 mecze     4 pkt.  3:3
Zespół Szkół w Krzepicach            3 mecze     0 pkt.  1:7
ZS Nr1 w Kłobucku: Patryk Zakrzewski, Dominik Wilk, Bartłomiej Stefański, Grzegorz Pietrzak, Damian Turek, Mikołaj Stępień, Damian Rendak, Piotr Bajor, Jakub Kugiel, Norbert Dudek, Michał Szczypior, Bartłomiej Sosnowicz, Krystian Jurczyk, Radosław Napieraj, Mateusz Mońka, Mateusz Stargała, Dominik Ochmański, Patryk Biernacki.

Opiekun: p.P. Borowski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr