logo SZ NR 1 w Kłobucku
Zwycięstwo w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar SASP
min_2W dniu 01.03.2017 r. w hali sportowej Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach odbył się kolejny, szósty turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponadgimnazjalnych. W stojącym na wysokim poziomie turnieju, po bardzo zaciętej, wyrównanej rywalizacji najlepszą drużyną została reprezentacja Zespołu Szkół Nr1 w Kłobucku! Nasi piłkarze rozegrali w zawodach sześć spotkań, w których odnieśli pięć wygranych.
W imprezie wzięło udział 7 drużyn: Zespół Szkół Samochodowych z Gliwic, Zespół Szkół Budowlano - Ceramicznych z Gliwic, Zespół Szkół Technicznych z Rybnika, Zespół Szkół nr6 z Jastrzębia Zdroju, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 z Jaworzna, Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku oraz gospodarze zawodów – Górnośląskie Centrum Edukacyjne z Gliwic.
Opiekunowie sekcji piłki nożnej składają również podziękowania Panu Witoldowi Jagielskiemu i firmie Koral z Kłobucka za dofinansowanie wyjazdu uczniów na zawody.  Więcej informacji na naszym facebooku.

Do wiadomości podał p.P. Borowski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr